AKČNÍ NABÍDKA - slevy až 50%, poštovné v ČR ZDARMA od 1000 Kč!

X

Mühle Edice no.3. sada na holení, Silvertip Badger, Fusion, Bog Oak, Silver

Exkluzivní, luxusní řada EDITION č. 3. od německé značky MÜHLE

Při nákupu nad 1 500 Kč doprava v ČR ZDARMA
Při nákupu nad 5 000 Kč doprava v SR ZDARMAVýrobek je nyní za akční cenu Náš tip!
Kód:
S493ED3
Výrobce:
Mühle
Záruka:
2 roky
Mühle Edice no.3. sada na holení, Silvertip Badger, Fusion, Bog Oak, Silver
Skladem 1 ks
Dostupnost na prodejně 19. 8. 2019
Doručení zásilky 20. 8. 2019
Běžná cena
19 900,00 Kč
Ušetříte
3 980,00 Kč
-20%
Cena 15 920,00 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

Mühle Edice no.3. sada na holení, Silvertip Badger, Fusion, Bog Oak, Silver

Exkluzivní, luxusní řada EDITION č. 3. od legendární německé značky MÜHLE s holicím strojkem na hlavicí Fusion, štětkou na mokré holení z jezevčích štětin se stříbrným zakončením Silvertip Badger. Rukojeť je z velmi vzácného močálového dubu, doplněné o elegantní prvky ze stříbra, které zaručuje dlouhou životnost a exkluzivitu. Sada na holení z řady EDITION č. 3. je charakteristická svým luxusním designem, který jistě ocení každý znalec mokrého holení.

 

Sada na holení obsahuje:

  • Holicí strojek Mühle na hlavici Fusion  - součástí balení je jedna hlavice
  • Štětku na holení Mühle Silvertip Badger - jezevčí štětiny se stříbrným zakončením velikost M, průměr uzlu 21 mm
  • Kovový mosazný chromovaný stojánek

 

Holicí strojek s hlavicí Gillette Fusion je nejnovější holicí systém od značky Gillette, který obsahuje pět nad sebou umístěných břitů a také přesný břit umístěný na zadní části hlavice. Tento design zaručuje velmi těsný kontakt a jemné holení. Jeho jednoduché a bezpečné ovládání je ideální i pro začátečníky. Tyto hlavice jsou k dispozici u každého prodejce.

 

Silvertip Badger - jezevčí štětiny se stříbrným zakončením - Nejjemnější přírodní štětiny pro ručně vyráběné štětky na holení. Vyznačují se speciálním třpytivým stříbrným zakončením a černým pruhem probíhajícím přes štětiny. Tyto štětiny jsou používány při výrobě trvanlivých a vysoce kvalitních unikátních kusů  a výrobků, které mokré holení povyšují na nejlépe strávený volný čas, jaký si lze představit. Štětiny Silvertip Badger se vyrábějí dle přísných norem jako všechny ostatní výrobky značky MÜHLE. Velikost štětky je M (medium). Průměr uzlu je 21 mm.

 

Bog Oak and sterling Silver - Dub močálový a prvotřídní stříbro. Dub močálový je velmi exkluzívní dubové dřevo, které po celá tisíciletí spočívalo vzduchotěsně uzavřeno v rašeliništích, bažinách nebo v korytech řek, čímž získalo krásný tmavý odstín. Dřevo je zušlechtěno prvotřídním stříbrem tak, aby jemné vruby na jeho povrchu získaly stříbrný lesk. Nakonec je povrch těchto výrobků utěsněn nátěrem s vysokým leskem - štětky na holení a holicí strojky nejsou nyní pouze krásné, ale také vodotěsné.

 

Mühle stojan na holicí sadu - tento designový model nechá vyniknout holicím potřebám a také ochrání ostří a holící štětku před poškozením. Stojan je vyroben z mosazi a jeho povrch je z vysoce odolného a lesklého chromování, které zaručuje dlouhou životnost.

 

MÜHLE - legendární značka německé rodinné společnosti se 70-ti letou tradicí je synonymem pro výjimečnou řemeslnou zručnost a dokonalý design.  Již od roku 1945. Exkluzivní sortiment výrobků MÜHLE nabízí štětky na holení, různé typy holicích strojků, výrobky pro péči o pleť, jako jsou mýdla a krémy na holení, a také nové řady přírodní kosmetiky.Výrobky MÜHLE uspokojí každého muže i s těmi největšími nároky na kvalitu, design a funkčnost a jsou dodávany v dárkové krabičce MÜHLE. Další informace o značce a návody pro správné mokré holení naleznete na www.Muhle-holeni.cz

 

Parametr Popis
Vybírejte z top značek