VÝPRODEJ E-shopu , SLEVY AŽ 50%

X

Mühle Edition no.2. sada na holení, Silvertip Badger, Fusion, Chinese lacquer

Exkluzivní, luxusní, limitovaná řada EDITION č. 2. od legendární německé značky MÜHLE

Výrobek je nyní za akční cenu Náš tip!Při nákupu nad 1 500 Kč doprava v ČR ZDARMA
Při nákupu nad 5 000 Kč doprava v SR ZDARMA
Kód:
S493ED2
Výrobce:
Mühle
Záruka:
2 roky
Mühle Edition no.2. sada na holení, Silvertip Badger, Fusion, Chinese lacquer
Skladem 1 ks
Dostupnost na prodejně 19. 2. 2020
Doručení zásilky 20. 2. 2020
Běžná cena
14 900,00 Kč
Ušetříte
2 980,00 Kč
-20%
Cena 11 920,00 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

Mühle Edice no.2. sada na holení, Silvertip Badger, Fusion, Chinese lacquer, Silver

Exkluzivní, luxusní, limitovaná řada EDITION č. 2. od legendární německé značky MÜHLE s holicím strojkem na hlavicí Fusion, štětkou na mokré holení z jezevčích štětin se stříbrným zakončením Silvertip Badger. Rukojeť je z velmi vzácného čínského laku, doplněné o elegantní prvky ze stříbra, které zaručuje dlouhou životnost a exkluzivitu. Sada na holení z řady EDITION č. 2. je charakteristická svým luxusním designem, který zcela jistě ocení každý znalec mokrého holení.

 

Sada na holení obsahuje:

  • Holicí strojek Mühle na hlavici Fusion  - součástí balení je jedna hlavice
  • Štětku na holení Mühle Silvertip Badger - jezevčí štětiny se stříbrným zakončením velikost M, průměr uzlu 21 mm
  • Kovový mosazný chromovaný stojánek

 

Holicí strojek s hlavicí Gillette Fusion je nejnovější holicí systém od značky Gillette, který obsahuje pět nad sebou umístěných břitů a také přesný břit umístěný na zadní části hlavice. Tento design zaručuje velmi těsný kontakt a jemné holení. Jeho jednoduché a bezpečné ovládání je ideální i pro začátečníky. Tyto hlavice jsou k dispozici u každého prodejce.

 

Silvertip Badger - jezevčí štětiny se stříbrným zakončením - Nejjemnější přírodní štětiny pro ručně vyráběné štětky na holení. Vyznačují se speciálním třpytivým stříbrným zakončením a černým pruhem probíhajícím přes štětiny. Tyto štětiny jsou používány při výrobě trvanlivých a vysoce kvalitních unikátních kusů  a výrobků, které mokré holení povyšují na nejlépe strávený volný čas, jaký si lze představit. Štětiny Silvertip Badger se vyrábějí dle přísných norem jako všechny ostatní výrobky značky MÜHLE. Velikost štětky je M (medium). Průměr uzlu je 21 mm.

 

Chinese lacquer – Čínský lak - je vzácný a nesrovnatelně krásný lak vyrobený z přírodního laku nejvyšší kvality. Tento lak, ručně vyráběný kladením tenkých vrstev, je již dlouho symbolem dokonalosti a estetiky. První důkaz o umění laku se datuje do roku 300 před naším letopočtem. Řemeslo zpracování pryskyřice asijského lakového stromu je průběžně zdokonalováno po celá tisíciletí. Ve starověkém světě byla v několika vrstvách aplikována červená a černá barva - a později i více barev. Po vytvrzení jsou výrobky opět ošetřeny, přeleštěny, lakovány nebo ryty. Urushi je jméno tohoto uměleckého řemesla v Japonsku. Často jsou používány výrazy japonský nebo čínský lak. Řada Edition je vytvářena ve stejných podmínkách: celková absence prachu, ruční aplikace mnoha vrstev a několik leštících procedur. Čím méně materiálu je použito, tím jemnější a hlubší je lesk. 

 

Mühle stojan na holicí sadu - tento designový model nechá vyniknout holicím potřebám a také ochrání ostří a holící štětku před poškozením. Stojan je vyroben z mosazi a jeho povrch je z vysoce odolného a lesklého chromování, které zaručuje dlouhou životnost.

 

MÜHLE - legendární značka německé rodinné společnosti se 70-ti letou tradicí je synonymem pro výjimečnou řemeslnou zručnost a dokonalý design.  Již od roku 1945. Exkluzivní sortiment výrobků MÜHLE nabízí štětky na holení, různé typy holicích strojků, výrobky pro péči o pleť, jako jsou mýdla a krémy na holení, a také nové řady přírodní kosmetiky.Výrobky MÜHLE uspokojí každého muže i s těmi největšími nároky na kvalitu, design a funkčnost a jsou dodávany v dárkové krabičce MÜHLE. Další informace o značce a návody pro správné mokré holení naleznete na www.Muhle-holeni.cz