VÝPRODEJ E-shopu , SLEVY AŽ 50%

X

Mühle Edition no.2. sada na holení, Silvertip Badger, Fusion, Chinese lacquer

Exkluzivní, luxusní, limitovaná řada EDITION č. 2. od legendární německé značky MÜHLE

Náš tip!Při nákupu nad 1 500 Kč doprava v ČR ZDARMA
Při nákupu nad 5 000 Kč doprava v SR ZDARMA
Kód:
S493ED2
Výrobce:
Mühle
Záruka:
2 roky
Mühle Edition no.2. sada na holení, Silvertip Badger, Fusion, Chinese lacquer
Skladem 1 ks
Dostupnost na prodejně 27. 10. 2021
Doručení zásilky 29. 10. 2021
Běžná cena
14 900,00 Kč
Ušetříte
5 960,00 Kč
-40%
Cena 8 940,00 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

Mühle Edice no.2. sada na holení, Silvertip Badger, Fusion, Chinese lacquer, Silver

Exkluzivní, luxusní, limitovaná řada EDITION č. 2. od legendární německé značky MÜHLE s holicím strojkem na hlavicí Fusion, štětkou na mokré holení z jezevčích štětin se stříbrným zakončením Silvertip Badger. Rukojeť je z velmi vzácného čínského laku, doplněné o elegantní prvky ze stříbra, které zaručuje dlouhou životnost a exkluzivitu. Sada na holení z řady EDITION č. 2. je charakteristická svým luxusním designem, který zcela jistě ocení každý znalec mokrého holení.

 

Sada na holení obsahuje:

  • Holicí strojek Mühle na hlavici Fusion  - součástí balení je jedna hlavice
  • Štětku na holení Mühle Silvertip Badger - jezevčí štětiny se stříbrným zakončením velikost M, průměr uzlu 21 mm
  • Kovový mosazný chromovaný stojánek

 

Holicí strojek s hlavicí Gillette Fusion je nejnovější holicí systém od značky Gillette, který obsahuje pět nad sebou umístěných břitů a také přesný břit umístěný na zadní části hlavice. Tento design zaručuje velmi těsný kontakt a jemné holení. Jeho jednoduché a bezpečné ovládání je ideální i pro začátečníky. Tyto hlavice jsou k dispozici u každého prodejce.

 

Silvertip Badger - jezevčí štětiny se stříbrným zakončením - Nejjemnější přírodní štětiny pro ručně vyráběné štětky na holení. Vyznačují se speciálním třpytivým stříbrným zakončením a černým pruhem probíhajícím přes štětiny. Tyto štětiny jsou používány při výrobě trvanlivých a vysoce kvalitních unikátních kusů  a výrobků, které mokré holení povyšují na nejlépe strávený volný čas, jaký si lze představit. Štětiny Silvertip Badger se vyrábějí dle přísných norem jako všechny ostatní výrobky značky MÜHLE. Velikost štětky je M (medium). Průměr uzlu je 21 mm.

 

Chinese lacquer – Čínský lak - je vzácný a nesrovnatelně krásný lak vyrobený z přírodního laku nejvyšší kvality. Tento lak, ručně vyráběný kladením tenkých vrstev, je již dlouho symbolem dokonalosti a estetiky. První důkaz o umění laku se datuje do roku 300 před naším letopočtem. Řemeslo zpracování pryskyřice asijského lakového stromu je průběžně zdokonalováno po celá tisíciletí. Ve starověkém světě byla v několika vrstvách aplikována červená a černá barva - a později i více barev. Po vytvrzení jsou výrobky opět ošetřeny, přeleštěny, lakovány nebo ryty. Urushi je jméno tohoto uměleckého řemesla v Japonsku. Často jsou používány výrazy japonský nebo čínský lak. Řada Edition je vytvářena ve stejných podmínkách: celková absence prachu, ruční aplikace mnoha vrstev a několik leštících procedur. Čím méně materiálu je použito, tím jemnější a hlubší je lesk. 

 

Mühle stojan na holicí sadu - tento designový model nechá vyniknout holicím potřebám a také ochrání ostří a holící štětku před poškozením. Stojan je vyroben z mosazi a jeho povrch je z vysoce odolného a lesklého chromování, které zaručuje dlouhou životnost.

 

MÜHLE - legendární značka německé rodinné společnosti se 70-ti letou tradicí je synonymem pro výjimečnou řemeslnou zručnost a dokonalý design.  Již od roku 1945. Exkluzivní sortiment výrobků MÜHLE nabízí štětky na holení, různé typy holicích strojků, výrobky pro péči o pleť, jako jsou mýdla a krémy na holení, a také nové řady přírodní kosmetiky.Výrobky MÜHLE uspokojí každého muže i s těmi největšími nároky na kvalitu, design a funkčnost a jsou dodávany v dárkové krabičce MÜHLE. Další informace o značce a návody pro správné mokré holení naleznete na www.Muhle-holeni.cz