AKČNÍ VÁNOČNÍ NABÍDKA - slevy až 50%, poštovné v ČR ZDARMA od 1500 Kč!

X

Mühle Kosmo štětka na holení Black Silvertip Badger, Olive Wood

Nádherná, kvalitní štětka z jezevčí štětin se stříbrným zakončením z řady Liscio od legendární značky MÜHLE

Při nákupu nad 1 500 Kč doprava v ČR ZDARMA
Při nákupu nad 5 000 Kč doprava v SR ZDARMA
Kód:
091H870
Výrobce:
Mühle
Záruka:
2 roky
Mühle Kosmo štětka na holení Black Silvertip Badger, Olive Wood
Skladem 1 ks
Dostupnost na prodejně 23. 10. 2019
Doručení zásilky 24. 10. 2019
Běžná cena
2 290,00 Kč
Ušetříte
343,50 Kč
-15%
Cena 1 946,50 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

http://www.Muhle-holeni.cz

Mühle Kosmo štětka na holení Silvertip Badger, Olive wood

Nádherná, kvalitní štětka na holení z řady Kosmo od legendární značky MÜHLE. Štětka na mokré holení se vyrábí z pravých jezevčí štětin se stříbrným zakončením - Silvertip Badger, jenž je základem legendy německé značky MÜHLE. Rukojeť je z vysoce kvalitního olivového dřeva. Štětku doplňují luxusní prvky z mosazi z vysoce odolného a lesklého chromování, které zaručuje dlouhou životnost. Jednotlivé modely z řady KOSMO jsou charakteristické puristickým designem a skvělou cenou, kterou jistě ocení každý znalec mokrého holení.

 

Silvertip Badger - jezevčí štětiny se stříbrným zakončením - Nejjemnější přírodní štětiny pro ručně vyráběné štětky na holení. Vyznačují se speciálním třpytivým stříbrným zakončením a černým pruhem probíhajícím přes štětiny. Tyto štětiny jsou používány při výrobě trvanlivých a vysoce kvalitních unikátních kusů - a výrobků, které mokré holení povyšují na nejlépe strávený volný čas, jaký si lze představit. Velikost štětky je M (medium). Průměr uzlu je 21 mm.

 

Rukojeť Olive Wood - olivovník - Od dávných dob je olivové dřevo ceněno díky svým vynikajícím vlastnostem a teplému zbarvení tohoto materiálu. Musíte jej hledat v celé oblasti Středomoří, kde bylo po staletí používáno pro výrobu trvanlivého zboží nebo uměleckých předmětů. Před vyrobením rukojeti musí být dřevo několik měsíců pečlivě vysušováno. Potom provádíme broušení povrchu, ošetřujeme jej olejem a nakonec jej leštíme, aby získal sametovou povrchovou úpravu. Tak velmi dobře dochází k odhalení jemné a medově zbarvené struktury dřeva.

 

MÜHLE - legendární značka německé rodinné společnosti se 70-ti letou tradicí je synonymem pro výjimečnou řemeslnou zručnost a dokonalý design.  Již od roku 1945. Exkluzivní sortiment výrobků MÜHLE nabízí štětky na holení, různé typy holicích strojků, výrobky pro péči o pleť, jako jsou mýdla a krémy na holení, a také nové řady přírodní kosmetiky. Výrobky MÜHLE uspokojí každého muže i s těmi největšími nároky na kvalitu, design a funkčnost a jsou dodávány v dárkové krabičce MÜHLE. Další informace o značce a návody pro správné mokré holení naleznete na www.Muhle-holeni.cz