VÝPRODEJ E-shopu , SLEVY AŽ 50%

X

Mühle Liscio holicí strojek Fusion, Brown

Nádherný, elegantní holicí strojek z řady Liscio od legendární německé značky MÜHLE s hlavicí Gillette Fusion.Mühle Liscio holicí strojek Fusion, Brown

Kód:
R142F
Výrobce:
Mühle
Záruka:
2 roky
Mühle Liscio holicí strojek Fusion, Brown
Skladem 1 ks
Dostupnost na prodejně 27. 10. 2021
Doručení zásilky 29. 10. 2021
Běžná cena
1 490,00 Kč
Ušetříte
745,00 Kč
-50%
Cena 745,00 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

Mühle Liscio holicí strojek Fusion, Bown

Nádherný, elegantní holicí strojek z řady Liscio od legendární německé značky MÜHLE s hlavicí Gillette Fusion. Rukojeť je z vysoce kvalitní hnědé pryskyřice v designu rohoviny. Holicí strojek doplňují luxusní prvky z mosazi z vysoce odolného a lesklého chromování, které zaručuje dlouhou životnost. Jednotlivé modely z řady  LISCIO jsou charakteristické puristickým designem a skvělou cenou, kterou jistě ocení každý znalec mokrého holení.

 

Holicí strojek s hlavicí Gillette Fusion je nejnovější holicí systém od značky Gillette, který obsahuje pět nad sebou umístěných břitů a také přesný břit umístěný na zadní části hlavice. Tento design zaručuje velmi těsný kontakt a jemné holení. Jeho jednoduché a bezpečné ovládání je ideální i pro začátečníky. Tyto hlavice jsou k dispozici u každého prodejce.

 

Rukojeť High-grade resin, Brown - vysoce kvalitní hnědá pryskyřice v designu rohoviny je syntetický materiál, jehož povrch se zpracovává a zdokonaluje samostatně. Tento materiál je ideální pro exkluzivní doplňky a psací potřeby, protože umožňuje široké spektrum moderních a klasických vzorů v mnoha atraktivních barvách. Nejdříve se z tyčoviny vyrábějí estetické základní tvary pro rukojeti štětek a holicích strojků. Potom se každý jednotlivý výrobek několikrát přeleští, aby jeho povrch získal speciální lesk. Tento způsob zpracování propůjčuje modelům příjemný pocit a zaručuje jejich krásu, která přetrvá mnoho let.

 

MÜHLE - legendární značka německé rodinné společnosti se 70-ti letou tradicí je synonymem pro výjimečnou řemeslnou zručnost a dokonalý design.  Již od roku 1945. Exkluzivní sortiment výrobků MÜHLE nabízí štětky na holení, různé typy holicích strojků, výrobky pro péči o pleť, jako jsou mýdla a krémy na holení, a také nové řady přírodní kosmetiky. Výrobky MÜHLE uspokojí každého muže i s těmi největšími nároky na kvalitu, design a funkčnost a jsou dodávány v dárkové krabičce MÜHLE. Další informace o značce a návody pro správné mokré holení naleznete na www.Muhle-holeni.cz