VÝPRODEJ E-shopu , SLEVY AŽ 50%

X

Mühle Liscio holicí strojek Mach 3, brown

Nádherný, elegantní holicí strojek z řady Liscio od legendární německé značky MÜHLE s hlavicí Gillette Mach3.

Kód:
R142M
Výrobce:
Mühle
Záruka:
2 roky
Mühle Liscio holicí strojek Mach 3, brown
Skladem 3 ks
Dostupnost na prodejně 22. 9. 2020
Doručení zásilky 23. 9. 2020
Cena 1 190,00 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

Mühle Liscio holicí strojek Mach 3, Bown

Nádherný, elegantní holicí strojek z řady Liscio od legendární německé značky MÜHLE s hlavicí Gillette Mach3. Rukojeť je z vysoce kvalitní hnědé pryskyřice v designu rohoviny. Holicí strojek doplňují luxusní prvky z mosazi z vysoce odolného a lesklého chromování, které zaručuje dlouhou životnost. Jednotlivé modely z řady  LISCIO jsou charakteristické puristickým designem a skvělou cenou, kterou jistě ocení každý znalec mokrého holení.

 

Holicí strojek s hlavicí Gillette Mach3  je jedním z nejčastěji používaných systémů pro holení na světě. Tři progresivně usazené břity zaručují pohodlné a hladké oholení. Náhradní hlavice jsou běžně dostupné a jsou kompatibilní se systémy Gillette Mach3 a Mach3 Turbo.

 

Rukojeť High-grade resin, Brown - vysoce kvalitní hnědá pryskyřice v designu rohoviny je syntetický materiál, jehož povrch se zpracovává a zdokonaluje samostatně. Tento materiál je ideální pro exkluzivní doplňky a psací potřeby, protože umožňuje široké spektrum moderních a klasických vzorů v mnoha atraktivních barvách. Nejdříve se z tyčoviny vyrábějí estetické základní tvary pro rukojeti štětek a holicích strojků. Potom se každý jednotlivý výrobek několikrát přeleští, aby jeho povrch získal speciální lesk. Tento způsob zpracování propůjčuje modelům příjemný pocit a zaručuje jejich krásu, která přetrvá mnoho let.

 

MÜHLE - legendární značka německé rodinné společnosti se 70-ti letou tradicí je synonymem pro výjimečnou řemeslnou zručnost a dokonalý design.  Již od roku 1945. Exkluzivní sortiment výrobků MÜHLE nabízí štětky na holení, různé typy holicích strojků, výrobky pro péči o pleť, jako jsou mýdla a krémy na holení, a také nové řady přírodní kosmetiky. Výrobky MÜHLE uspokojí každého muže i s těmi největšími nároky na kvalitu, design a funkčnost a jsou dodávány v dárkové krabičce MÜHLE. Další informace o značce a návody pro správné mokré holení naleznete na www.Muhle-holeni.cz