AKČNÍ VÁNOČNÍ NABÍDKA - slevy až 50%, poštovné v ČR ZDARMA od 1500 Kč!

X

Mühle Liscio štětka na holení Pure Badger, Brown

Nádherná, kvalitní štětka z jezevčích štětin z řady Liscio od legendární značky MÜHLE

Kód:
81M142
Výrobce:
Mühle
Záruka:
2 roky
Mühle Liscio štětka na holení Pure Badger, Brown
Skladem 5 +
Dostupnost na prodejně 14. 11. 2019
Doručení zásilky 15. 11. 2019
Běžná cena
1 390,00 Kč
Ušetříte
208,50 Kč
-15%
Cena 1 181,50 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

Mühle Liscio štětka na holení Pure Badger, Brown

Nádherná, kvalitní štětka na holení z řady Liscio od legendární značky MÜHLE. Štětka na mokré holení se vyrábí z pravých jezevčích štětin Pure Badger, jenž je základem legendy německé značky MÜHLE. Rukojeť je z vysoce kvalitní hnědé pryskyřice v designu rohoviny. Štětku doplňují luxusní prvky z mosazi z vysoce odolného a lesklého chromování, které zaručuje dlouhou životnost. Jednotlivé modely z řady  LISCIO jsou charakteristické puristickým designem a skvělou cenou, kterou jistě ocení každý znalec mokrého holení.

 

Štětiny Pure Badger - pravé jezevčí štětiny mají tmavší zbarvení zaručují mimořádnou kvalitu a o něco větší masážní efekt. Měkké štětiny jsou robustnější než jezevčí štětiny se stříbrným zakončením a jemné jezevčí štětiny, avšak jsou mnohem flexibilnější než materiál štětin. Štětiny Pure Badger se vyrábějí mechanicky dle stejných požadavků přísných norem jako všechny ostatní výrobky značky MÜHLE. Velikost štětky je M (medium). Průměr uzlu je 21 mm.

 

Rukojeť High-grade resin, Brown - vysoce kvalitní hnědá pryskyřice v designu rohoviny je syntetický materiál, jehož povrch se zpracovává a zdokonaluje samostatně. Tento materiál je ideální pro exkluzivní doplňky a psací potřeby, protože umožňuje široké spektrum moderních a klasických vzorů v mnoha atraktivních barvách. Nejdříve se z tyčoviny vyrábějí estetické základní tvary pro rukojeti štětek a holicích strojků. Potom se každý jednotlivý výrobek několikrát přeleští, aby jeho povrch získal speciální lesk. Tento způsob zpracování propůjčuje modelům příjemný pocit a zaručuje jejich krásu, která přetrvá mnoho let.

 

MÜHLE - legendární značka německé rodinné společnosti se 70-ti letou tradicí je synonymem pro výjimečnou řemeslnou zručnost a dokonalý design.  Již od roku 1945. Exkluzivní sortiment výrobků MÜHLE nabízí štětky na holení, různé typy holicích strojků, výrobky pro péči o pleť, jako jsou mýdla a krémy na holení, a také nové řady přírodní kosmetiky. Výrobky MÜHLE uspokojí každého muže i s těmi největšími nároky na kvalitu, design a funkčnost a jsou dodávány v dárkové krabičce MÜHLE. Další informace o značce a návody pro správné mokré holení naleznete na www.Muhle-holeni.cz