VÝPRODEJ E-shopu , SLEVY AŽ 50%

X

Mühle Rytmo holicí strojek žiletka,Ash Wood

Nádherný, elegantní holicí strojek z řady Rytmo od německé značky MÜHLE na klasickou žiletku s uzavřeným hřebenem

Kód:
R220SR
Výrobce:
Mühle
Záruka:
2 roky
Mühle Rytmo holicí strojek žiletka,Ash Wood
Skladem 2 ks
Dostupnost na prodejně 27. 11. 2020
Doručení zásilky 30. 11. 2020
Cena 990,00 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

Mühle Rytmo holicí strojek žiletka, Ash Wood

Nádherný, elegantní holicí strojek z řady Rytmo od legendární německé značky MÜHLE na klasickou žiletku s uzavřeným hřebenem pro bezpečné holení. Rukojeť je z kvalitního tepelně ošetřeného jasanového dřeva. Holicí strojek je doplněn o elegantní prvky z mosazi s vysoce odolným a lesklým chromováním, které zaručující dlouhou životnost. Holicí strojek z řady Rytmo se vyznačuje nápadným konickým tvarem a velmi příznivou cenou.

 

Bezpečnostní holicí strojky s uzavřeným ozubeným hřebenem umožňují používat jemnější techniku holení. Naše bezpečnostní holicí strojky s vyměnitelnými žiletkami zapůsobí svým elegantním designem a mechanickou přesností. Při vedení jistou rukou poskytují perfektní výsledky včetně dokonalých kontur u kotlet nebo u obrysu vousů.

 

Rukojeť Steamed Ash - Jasan kromě buku a dubu je jasan jedním z nejdůležitějších původních listnatých dřevin. Toto dřevo se nachází v Evropě, nejčastěji v severnějších regionech. Pro naše účely se dřevo krátce zahřeje na velmi vysokou teplotu. Při tomto procesu se dosahuje vysoké odolnosti proti působení vody, je zvýrazněna jeho struktura a dřevo získá svou hnědou barvu. Z důvodu zachování přirozeného vzhledu povrchu se toto dřevo ošetřuje pouze olejem a nelakuje se. To poskytuje dřevu dokonalou ochranu proti působení vody a zaručuje jeho velmi dlouhou životnost.

 

MÜHLE - legendární značka německé rodinné společnosti se 70-ti letou tradicí je synonymem pro výjimečnou řemeslnou zručnost a dokonalý design.  Již od roku 1945. Exkluzivní sortiment výrobků MÜHLE nabízí štětky na holení, různé typy holicích strojků, výrobky pro péči o pleť, jako jsou mýdla a krémy na holení, a také nové řady přírodní kosmetiky. Výrobky MÜHLE uspokojí každého muže i s těmi největšími nároky na kvalitu, design a funkčnost a jsou dodávány v dárkové krabičce MÜHLE. Další informace o značce a návody pro správné mokré holení naleznete na www.Muhle-holeni.cz