VÝPRODEJ E-shopu , SLEVY AŽ 50%

X

Mühle Rytmo holicí strojek žiletka,Black

Nádherný, elegantní holicí strojek z řady Rytmo německé značky MÜHLE na   klasickou žiletku s uzavřeným hřebenem pro bezpečné holení.

Kód:
R226SR
Výrobce:
Mühle
Záruka:
2 roky
Mühle Rytmo holicí strojek žiletka,Black
Skladem 5 ks
Dostupnost na prodejně 27. 11. 2020
Doručení zásilky 30. 11. 2020
Cena 990,00 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

 Mühle Rytmo holicí strojek žiletka, Black

 Nádherný, elegantní holicí strojek z řady Rytmo od legendární německé značky MÜHLE na   klasickou žiletku s uzavřeným hřebenem pro bezpečné holení. Rukojeť je z vysoce kvalitní černé pryskyřice. Holicí strojek doplňují luxusní prvky z mosazi z vysoce odolného a lesklého chromování, které zaručuje dlouhou životnost. Holicí strojek z řady Rytmo se vyznačuje nápadným konickým tvarem a velmi příznivou cenou.

 

Bezpečnostní holicí strojky s uzavřeným ozubeným hřebenem umožňují používat jemnější techniku holení. Naše bezpečnostní holicí strojky s vyměnitelnými žiletkami zapůsobí svým elegantním designem a mechanickou přesností. Při vedení jistou rukou poskytují perfektní výsledky včetně dokonalých kontur u kotlet nebo u obrysu vousů.

 

Rukojeť High-grade resin, Black - vysoce kvalitní černá pryskyřice je syntetický materiál, jehož povrch se zpracovává a zdokonaluje samostatně. Tento materiál je ideální pro exkluzivní doplňky a psací potřeby, protože umožňuje široké spektrum moderních a klasických vzorů v mnoha atraktivních barvách. Nejdříve se z tyčoviny vyrábějí estetické základní tvary pro rukojeti štětek a holicích strojků. Potom se každý jednotlivý výrobek několikrát přeleští, aby jeho povrch získal speciální lesk. Tento způsob zpracování propůjčuje modelům příjemný pocit a zaručuje jejich krásu, která přetrvá mnoho let.

 

MÜHLE - legendární značka německé rodinné společnosti se 70-ti letou tradicí je synonymem pro výjimečnou řemeslnou zručnost a dokonalý design.  Již od roku 1945. Exkluzivní sortiment výrobků MÜHLE nabízí štětky na holení, různé typy holicích strojků, výrobky pro péči o pleť, jako jsou mýdla a krémy na holení, a také nové řady přírodní kosmetiky. Výrobky MÜHLE uspokojí každého muže i s těmi největšími nároky na kvalitu, design a funkčnost a jsou dodávány v dárkové krabičce MÜHLE. Další informace o značce a návody pro správné mokré holení naleznete na www.Muhle-holeni.cz