VÝPRODEJ E-shopu , SLEVY AŽ 50%

X

Mühle Rytmo sada na holení, Pure Badger, Fusion, Ash Wood

Nádherná 3 dílná luxusní sada na holení z řady Rytmo od německé značky MÜHLE s holicím strojkem s hlavicí Gillette Fusion, štětkou z jezevčích štětin Celý popis

Při nákupu nad 1 500 Kč doprava v ČR ZDARMA
Při nákupu nad 5 000 Kč doprava v SR ZDARMA
Kód:
S81H220F
Výrobce:
Mühle
Záruka:
2 roky
Mühle Rytmo sada na holení, Pure Badger, Fusion, Ash Wood
Skladem 3 ks
Dostupnost na prodejně 27. 11. 2020
Doručení zásilky 30. 11. 2020
Běžná cena
2 490,00 Kč
Ušetříte
373,50 Kč
-15%
Cena 2 116,50 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

Nádherná 3 dílná luxusní sada na holení se stojánkem z řady Rytmo od legendární německé značky MÜHLE s holicím strojkem s hlavicí Gillette Fusion, štětkou na mokré holení z pravých jezevčích štětin Pure Badger s rukojeťmi z kvalitního tepelně ošetřeného jasanového dřeva doplněné o elegantní prvky z mosazi s vysoce odolným a lesklým chromováním, které zaručující dlouhou životnost. Sada na holení z řady Rytmo se vyznačuje nápadným konickým tvarem a velmi příznivou cenou.

Sada na holení obsahuje:

  • Holicí strojek Mühle s hlavicí Gillette Fusion - součástí balení je jedna hlavice
  • Štětku na holení Mühle z jezevce - Pure Badger, velikost M, průměr uzlu 21 mm
  • Kovový mosazný chromovaný stojánek

 

Holící strojek s hlavicí Gillette Fusion je nejnovější holicí systém od značky Gillette, který obsahuje pět nad sebou umístěných břitů a také přesný břit umístěný na zadní části hlavice. Tento design zaručuje velmi těsný kontakt a jemné holení. Jeho jednoduché a bezpečné ovládání je ideální i pro začátečníky. Tyto hlavice jsou k dispozici u každého prodejce.

 

Štětiny Pure Badger - pravé jezevčí štětiny mají tmavší zbarvení a zaručují mimořádnou kvalitu a o něco větší masážní efekt. Měkké štětiny jsou robustnější než jezevčí štětiny se stříbrným zakončením a jemné jezevčí štětiny, avšak jsou mnohem flexibilnější než materiál štětin. Štětiny Pure Badger se vyrábějí mechanicky dle stejných požadavků přísných norem jako všechny ostatní výrobky značky MÜHLE. Velikost štětky je M (medium). Průměr uzlu je 21 mm.

 

Rukojeť Steamed Ash - Jasan kromě buku a dubu je jasan jedním z nejdůležitějších původních listnatých dřevin. Toto dřevo se nachází v Evropě, nejčastěji v severnějších regionech. Pro naše účely se dřevo krátce zahřeje na velmi vysokou teplotu. Při tomto procesu se dosahuje vysoké odolnosti proti působení vody, je zvýrazněna jeho struktura a dřevo získá svou hnědou barvu. Z důvodu zachování přirozeného vzhledu povrchu se toto dřevo ošetřuje pouze olejem a nelakuje se. To poskytuje dřevu dokonalou ochranu proti působení vody a zaručuje jeho velmi dlouhou životnost.

 

Mühle stojan na holicí sadu - tento designový model nechá vyniknout holicím potřebám a také ochrání ostří a holící štětku před poškozením. Stojan je vyroben z mosazi a jeho povrch je z vysoce odolného a lesklého chromování, které zaručuje dlouhou životnost.

 

MÜHLE - legendární značka německé rodinné společnosti se 70-ti letou tradicí je synonymem pro výjimečnou řemeslnou zručnost a dokonalý design.  Již od roku 1945. Exkluzivní sortiment výrobků MÜHLE nabízí štětky na holení, různé typy holicích strojků, výrobky pro péči o pleť, jako jsou mýdla a krémy na holení, a také nové řady přírodní kosmetiky.Výrobky MÜHLE uspokojí každého muže i s těmi největšími nároky na kvalitu, design a funkčnost a jsou dodávany v dárkové krabičce MÜHLE. Další informace o značce a návody pro správné mokré holení naleznete na www.Muhle-holeni.cz