VÝPRODEJ E-shopu , SLEVY AŽ 50%

X

Mühle Rytmo sada na holení, Pure Badger, Fusion, Plum Wood

Nádherná 3 dílná luxusní sada na holení z řady Vivo od německé značky MÜHLE s holicím strojkem s hlavicí Gillette Fusion, štětkou z jezevčích štětin Celý popis

Náš tip!Při nákupu nad 1 500 Kč doprava v ČR ZDARMA
Při nákupu nad 5 000 Kč doprava v SR ZDARMA
Kód:
S81H331F
Výrobce:
Mühle
Záruka:
2 roky
Mühle Rytmo sada na holení, Pure Badger, Fusion, Plum Wood
Skladem 2 ks
Dostupnost na prodejně 27. 10. 2021
Doručení zásilky 29. 10. 2021
Běžná cena
2 890,00 Kč
Ušetříte
867,00 Kč
-30%
Cena 2 023,00 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

Mühle Vivo sada na holení, Pure Badger, Fusion, Plum Wood

Nádherná 3 dílná luxusní sada na holení se stojánkem z řady VIVO od legendární německé značky MÜHLE s holicím strojkem s hlavicí Gillette Fusion, štětkou na mokré holení z pravých jezevčích štětin Pure Badger s rukojeťmi z kvalitního tepelně ošetřeného švestkového dřeva doplněné o elegantní prvky z mosazi s vysoce odolným a lesklým chromováním, které zaručující dlouhou životnost. Sada na holení z řady VIVO se vyznačuje klasickým tvarem.

 

Sada na holení obsahuje:

  • Holicí strojek Mühle s hlavicí Gillette Fusion - součástí balení je jedna hlavice
  • Štětku na holení Mühle z jezevce - Pure Badger, velikost M, průměr uzlu 21 mm
  • Kovový mosazný chromovaný stojánek

 

Holící strojek s hlavicí Gillette Fusion - je nejnovější holicí systém od značky Gillette, který obsahuje pět nad sebou umístěných břitů a také přesný břit umístěný na zadní části hlavice. Tento design zaručuje velmi těsný kontakt a jemné holení. Jeho jednoduché a bezpečné ovládání je ideální i pro začátečníky. Tyto hlavice jsou k dispozici u každého prodejce.

 

Štětiny Pure Badger - pravé jezevčí štětiny mají tmavší zbarvení a zaručují mimořádnou kvalitu a o něco větší masážní efekt. Měkké štětiny jsou robustnější než jezevčí štětiny se stříbrným zakončením a jemné jezevčí štětiny, avšak jsou mnohem flexibilnější než materiál štětin. Štětiny Pure Badger se vyrábějí mechanicky dle stejných požadavků přísných norem jako všechny ostatní výrobky značky MÜHLE. Velikost štětky je M (medium). Průměr uzlu je 21 mm.

 

Rukojeť Plum wood - Švestka - designéři, soustružníci a řezbáři již dávno objevili krásu dřeva švestky. Používají tento materiál pro výrobu psacích potřeb, nábytku a hudebních nástrojů. Zařadili jsme toto dřevo do naší kolekce, protože se vyznačuje zajímavým zbarvením a jasnou strukturou. Další dlouhodobou výhodou je to, že se jedná o původní dřevo, které je velmi tvrdý a robustní. Z důvodu ochrany tohoto dřeva proti působení vody je jeho povrch ještě jednou utěsněn olejem. Výsledný tlumený odlesk je záměrným a velmi atraktivním vedlejším efektem.

 

Mühle stojan na holicí sadu - tento designový model nechá vyniknout holicím potřebám a také ochrání ostří a holící štětku před poškozením. Stojan je vyroben z mosazi a jeho povrch je z vysoce odolného a lesklého chromování, které zaručuje dlouhou životnost.

 

MÜHLE - legendární značka německé rodinné společnosti se 70-ti letou tradicí je synonymem pro výjimečnou řemeslnou zručnost a dokonalý design.  Již od roku 1945. Exkluzivní sortiment výrobků MÜHLE nabízí štětky na holení, různé typy holicích strojků, výrobky pro péči o pleť, jako jsou mýdla a krémy na holení, a také nové řady přírodní kosmetiky.Výrobky MÜHLE uspokojí každého muže i s těmi největšími nároky na kvalitu, design a funkčnost a jsou dodávany v dárkové krabičce MÜHLE. Další informace o značce a návody pro správné mokré holení naleznete na www.Muhle-holeni.cz