AKČNÍ VÁNOČNÍ NABÍDKA - slevy až 50%, poštovné v ČR ZDARMA od 1500 Kč!

X

Mühle Rytmo sada na holení, Pure Badger, žiletka, Ash Wood

Nádherná 3 dílná luxusní sada na holení z řady Rytmo od německé značky MÜHLE s holicím strojkem na žiletku, štětkou z jezevčích štětin 

Při nákupu nad 1 500 Kč doprava v ČR ZDARMA
Při nákupu nad 5 000 Kč doprava v SR ZDARMA
Kód:
S81H220SR
Výrobce:
Mühle
Záruka:
2 roky
Mühle Rytmo sada na holení, Pure Badger, žiletka, Ash Wood
Skladem 5 +
Dostupnost na prodejně 18. 11. 2019
Doručení zásilky 19. 11. 2019
Cena 1 971,00 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

)     Mühle Rytmo sada na holení, Pure Badger, žiletka, Ash Wood

Nádherná 3 dílná luxusní sada na holení se stojánkem z řady Rytmo od legendární německé značky MÜHLE s holicím strojkem na žiletku, štětkou na mokré holení z pravých jezevčích štětin Pure Badger s rukojeťmi z kvalitního tepelně ošetřeného jasanového dřeva doplněné o elegantní prvky z mosazi s vysoce odolným a lesklým chromováním zaručující dlouhou životnost. Sada na holení z řady Rytmo se vyznačuje nápadným konickým tvarem.

 

Sada na holení obsahuje:

  • Holicí strojek Mühle na klasickou žiletku - součástí balení je jedna žiletka
  • Štětku na holení Mühle z jezevce - Pure Badger, velikost M, průměr uzlu 21 mm
  • Kovový mosazný chromovaný stojánek

Holicí strojek na klasickou žiletku - uzavřený hřeben umožňuje použít jemnější techniku holení. Naše bezpečnostní holicí strojky s vyměnitelnými žiletkami zapůsobí svým elegantním designem a mechanickou přesností. Při vedení jistou rukou poskytují perfektní výsledky včetně dokonalých kontur u kotlet nebo u obrysu vousů. Doporučujeme Vám používat nerezové žiletky MÜHLE, které jsou vhodné pro bezpečnostní holicí strojky MÜHLE.

 

Štětiny Pure Badger - pravé jezevčí štětiny mají tmavší zbarvení zaručují mimořádnou kvalitu a o něco větší masážní efekt. Měkké štětiny jsou robustnější než jezevčí štětiny se stříbrným zakončením a jemné jezevčí štětiny, avšak jsou mnohem flexibilnější než materiál štětin. Štětiny Pure Badger se vyrábějí mechanicky dle stejných požadavků přísných norem jako všechny ostatní výrobky značky MÜHLE. Velikost štětky je M (medium). Průměr uzlu je 21 mm.

 

Rukojeť Steamed Ash - Jasan kromě buku a dubu je jasan jedním z nejdůležitějších původních listnatých dřevin. Toto dřevo se nachází v Evropě, nejčastěji v severnějších regionech. Pro naše účely se dřevo krátce zahřeje na velmi vysokou teplotu. Při tomto procesu se dosahuje vysoké odolnosti proti působení vody, je zvýrazněna jeho struktura a dřevo získá svou hnědou barvu. Z důvodu zachování přirozeného vzhledu povrchu se toto dřevo ošetřuje pouze olejem a nelakuje se. To poskytuje dřevu dokonalou ochranu proti působení vody a zaručuje jeho velmi dlouhou životnost.

 

Mühle stojan na holicí sadu - tento designový model nechá vyniknout holicím potřebám a také ochrání ostří a holící štětku před poškozením. Stojan je vyroben z mosazi a jeho povrch je z vysoce odolného a lesklého chromování, které zaručuje dlouhou životnost.

 

MÜHLE - legendární značka německé rodinné společnosti se 70-ti letou tradicí je synonymem pro výjimečnou řemeslnou zručnost a dokonalý design.  Již od roku 1945. Exkluzivní sortiment výrobků MÜHLE nabízí štětky na holení, různé typy holicích strojků, výrobky pro péči o pleť, jako jsou mýdla a krémy na holení, a také nové řady přírodní kosmetiky.Výrobky MÜHLE uspokojí každého muže i s těmi největšími nároky na kvalitu, design a funkčnost a jsou dodávany v dárkové krabičce MÜHLE. Další informace o značce a návody pro správné mokré holení naleznete na www.Muhle-holeni.cz