VÝPRODEJ E-shopu , SLEVY AŽ 50%

X

Mühle Rytmo štětka na holení Black Fibre, Ash Wood

Nádherná, kvalitní štětka z Black Fibre - černé vlákno z řady Rytmo od legendární značky MÜHLE.

Kód:
21H220
Výrobce:
Mühle
Záruka:
2 roky
Mühle Rytmo štětka na holení Black Fibre, Ash Wood
Skladem 2 ks
Dostupnost na prodejně 7. 12. 2020
Doručení zásilky 8. 12. 2020
Běžná cena
990,00 Kč
Ušetříte
100,00 Kč
-10%
Cena 890,00 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

Mühle Rytmo štětka na holení Black Fibre, Ash Wood

Nádherná, kvalitní štětka na holení z řady Rytmo od legendární značky MÜHLE. Štětka na mokré holení je vyráběno z  Black Fibre - černé vlákno, jenž je základem legendy německé značky MÜHLE. Rukojeť je z vysoce kvalitního Jasanového dřeva. Štětku doplňují luxusní prvky z mosazi z vysoce odolného a lesklého chromování, které zaručuje dlouhou životnost. Jednotlivé modely z řady RYTMO jsou charakteristické puristickým designem a skvělou cenou, kterou jistě ocení každý znalec mokrého holení.

 

Black Fibre - černé syntetické vlákno bylo vyvinuto přímo ve společnosti a podobá se pravým jezevčím štětinám ve svém tmavém zbarvení, hebkosti a kvalitě, a jeho koncové části jsou trochu měkčí. Z toho vyplývají dobré výkonnostní charakteristiky a syntetická vlákna jsou o něco silnější a odolnější. Někteří preferují tento materiál z veganských důvodu a také proto, že vytváří obzvlášť krémovou pěnu na holení.

 

Rukojeť Steamed Ash - Jasan kromě buku a dubu je jasan jedním z nejdůležitějších původních listnatých dřevin. Toto dřevo se nachází v Evropě, nejčastěji v severnějších regionech. Pro naše účely se dřevo krátce zahřeje na velmi vysokou teplotu. Při tomto procesu se dosahuje vysoké odolnosti proti působení vody, je zvýrazněna jeho struktura a dřevo získá svou hnědou barvu. Z důvodu zachování přirozeného vzhledu povrchu se toto dřevo ošetřuje pouze olejem a nelakuje se. To poskytuje dřevu dokonalou ochranu proti působení vody a zaručuje jeho velmi dlouhou životnost.

 

MÜHLE - legendární značka německé rodinné společnosti se 70-ti letou tradicí je synonymem pro výjimečnou řemeslnou zručnost a dokonalý design.  Již od roku 1945. Exkluzivní sortiment výrobků MÜHLE nabízí štětky na holení, různé typy holicích strojků, výrobky pro péči o pleť, jako jsou mýdla a krémy na holení, a také nové řady přírodní kosmetiky. Výrobky MÜHLE uspokojí každého muže i s těmi největšími nároky na kvalitu, design a funkčnost a jsou dodávány v dárkové krabičce MÜHLE. Další informace o značce a návody pro správné mokré holení naleznete na www.Muhle-holeni.cz