VÝPRODEJ E-shopu , SLEVY AŽ 50%

X

Mühle Traditional strojek na holení - žiletka, Black

Tradiční holicí strojek na žiletku z řady Traditional pro skutečné znalce s vysokými nároky od německé značky MÜHLE.

Kód:
R106
Výrobce:
Mühle
Záruka:
2 roky
Mühle Traditional strojek na holení - žiletka, Black
Skladem 5 +
Dostupnost na prodejně 27. 11. 2020
Doručení zásilky 30. 11. 2020
Cena 890,00 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

Mühle Traditional strojek na holení - žiletka, Black

 Tradiční holicí strojek na žiletku z řady Traditional pro skutečné znalce s vysokými nároky od legendární německé značky MÜHLE. Luxusní a plně funkční design s rukojeti z vysoce kvalitní černé pryskyřice doplněné o elegantní prvky z mosazi s vysoce odolným a lesklým chromováním zaručující dlouhou životnost. Holicí strojek Traditional má klasický a nejčastěji používaný ,,uzavřený hřeben“ a dodává se v dárkové krabičce s jednou originální žiletkou MÜHLE.

 

Bezpečnostní holicí strojky s uzavřeným ozubeným hřebenem umožňují používat jemnější techniku holení. Naše bezpečnostní holicí strojky s vyměnitelnými žiletkami zapůsobí svým elegantním designem a mechanickou přesností. Při vedení jistou rukou poskytují perfektní výsledky včetně dokonalých kontur u kotlet nebo u obrysu vousů. Parametry: délka 94 mm, šířka 41 mm. Doporučujeme používat nerezové žiletky MÜHLE, které jsou vhodné pro bezpečnostní holicí strojky MÜHLE.

 

Rukojeť High-grade resin, Black - vysoce kvalitní černá pryskyřice je syntetický materiál, jehož povrch se zpracovává a zdokonaluje samostatně. Tento materiál je ideální pro exkluzivní doplňky a psací potřeby, protože umožňuje široké spektrum moderních a klasických vzorů v mnoha atraktivních barvách. Nejdříve se z tyčoviny vyrábějí estetické základní tvary pro rukojeti štětek a holicích strojků. Potom se každý jednotlivý výrobek několikrát přeleští, aby jeho povrch získal speciální lesk. Tento způsob zpracování propůjčuje modelům příjemný pocit a zaručuje jejich krásu, která přetrvá mnoho let.

 

MÜHLE - legendární značka německé rodinné společnosti se 70-ti letou tradicí je synonymem pro výjimečnou řemeslnou zručnost a dokonalý design.  Již od roku 1945. Exkluzivní sortiment výrobků MÜHLE nabízí štětky na holení, různé typy holicích strojků, výrobky pro péči o pleť, jako jsou mýdla a krémy na holení, a také nové řady přírodní kosmetiky.Výrobky MÜHLE uspokojí každého muže i s těmi největšími nároky na kvalitu, design a funkčnost a jsou dodávany v dárkové krabičce MÜHLE. Další informace o značce a návody pro správné mokré holení naleznete na www.Muhle-holeni.cz