VÝPRODEJ E-shopu , SLEVY AŽ 50%

X

Mühle Traditional strojek na holení - žiletka, Rose Gold

Tradiční holicí strojek na žiletku z řady Traditional pro skutečné znalce s vysokými nároky od legendární německé značky MÜHLE.

Kód:
R89RoseGold
Výrobce:
Mühle
Záruka:
2 roky
Mühle Traditional strojek na holení - žiletka, Rose Gold
Skladem 2 ks
Dostupnost na prodejně 7. 12. 2020
Doručení zásilky 8. 12. 2020
Cena 1 049,00 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

Mühle Traditional strojek na holení – žiletka, Rose Gold

Tradiční holicí strojek na žiletku z řady Traditional pro skutečné znalce s vysokými nároky od legendární německé značky MÜHLE. Luxusní a plně funkční design, jemně zdobená rukojeť s odolnou povrchovou úpravou z růžového zlata dodávají holicímu strojku tu pravou eleganci. Holicí strojek Traditional má klasický a nejčastěji používaný ,,uzavřený hřeben“ a dodává se v dárkové krabičce s jednou originální žiletkou MÜHLE.

 

Bezpečnostní holicí strojky s uzavřeným ozubeným hřebenem umožňují používat jemnější techniku holení. Naše bezpečnostní holicí strojky s vyměnitelnými žiletkami zapůsobí svým elegantním designem a mechanickou přesností. Při vedení jistou rukou poskytují perfektní výsledky včetně dokonalých kontur u kotlet nebo u obrysu vousů. Parametry: délka 94 mm, šířka 41 mm. Doporučujeme používat nerezové žiletky MÜHLE, které jsou vhodné pro bezpečnostní holicí strojky MÜHLE.

 

Rose gold - Růžové zlato - povrch je pokrytý růžovým zlatem, který vytváří krásný kontrast vzhledem k záři chromu na horní části. Ve srovnání se žlutým zlatem obsahuje tato slitina větší množství mědi, což poskytuje teplý a smyslný lesk. Tento materiál je odolný proti korozi, má velmi dlouhou životnost a vyznačuje se luxusním přitažlivým leskem. Dále se v kontrastu s tímto materiálem zobrazují barvy a tvary jiných prvotřídních materiálů, aby se tak zvýraznily jejich přednosti.

 

MÜHLE - legendární značka německé rodinné společnosti se 70-ti letou tradicí je synonymem pro výjimečnou řemeslnou zručnost a dokonalý design.  Již od roku 1945. Exkluzivní sortiment výrobků MÜHLE nabízí štětky na holení, různé typy holicích strojků, výrobky pro péči o pleť, jako jsou mýdla a krémy na holení, a také nové řady přírodní kosmetiky. Výrobky MÜHLE uspokojí každého muže i s těmi největšími nároky na kvalitu, design a funkčnost a jsou dodávany v dárkové krabičce MÜHLE. Další informace o značce a návody pro správné mokré holení naleznete na www.Muhle-holeni.cz