VÝPRODEJ E-shopu , SLEVY AŽ 50%

X

Mühle Traditional strojek na holení - žiletka, Tortoiseshell

Tradiční holicí strojek na žiletku z řady Traditional pro skutečné znalce s vysokými nároky od legendární německé značky MÜHLE.

Kód:
R108
Výrobce:
Mühle
Záruka:
2 roky
Mühle Traditional strojek na holení - žiletka, Tortoiseshell
Skladem 4 ks
Dostupnost na prodejně 7. 12. 2020
Doručení zásilky 8. 12. 2020
Běžná cena
890,00 Kč
Ušetříte
89,00 Kč
-10%
Cena 801,00 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

Mühle Traditional strojek na holení - žiletka, Tortoiseshell

Tradiční holicí strojek na žiletku z řady Traditional pro skutečné znalce s vysokými nároky od legendární německé značky MÜHLE. Luxusní a plně funkční design s rukojeti z vysoce kvalitní pryskyřice designu želvoviny doplněné o elegantní prvky z mosazi s vysoce odolným a lesklým chromováním zaručující dlouhou životnost. Holicí strojek Traditional má klasický a nejčastěji používaný ,,uzavřený hřeben“ a dodává se v dárkové krabičce s jednou originální žiletkou MÜHLE.

 

Bezpečnostní holicí strojky s uzavřeným ozubeným hřebenem umožňují používat jemnější techniku holení. Naše bezpečnostní holicí strojky s vyměnitelnými žiletkami zapůsobí svým elegantním designem a mechanickou přesností. Při vedení jistou rukou poskytují perfektní výsledky včetně dokonalých kontur u kotlet nebo u obrysu vousů. Parametry: délka 94 mm, šířka 41 mm. Doporučujeme používat nerezové žiletky MÜHLE, které jsou vhodné pro bezpečnostní holicí strojky MÜHLE.

 

Rukojeť High-grade resin, tortoiseshell - vysoce kvalitní pryskyřice designu želvoviny. Pryskyřice je velmi kvalitním syntetickým materiálem, jehož povrch je opracováván a zdokonalován samostatně. Tento materiál je ideální pro exkluzivní doplňky a psací potřeby, protože umožňuje široké spektrum moderních a klasických vzorů v mnoha atraktivních barvách. Nejdříve jsou z tyčoviny vyrobeny estetické základní tvary pro rukojeti štětek a holicích strojků. Potom je každý jednotlivý výrobek několikrát přeleštěn, aby jeho povrch získal svůj speciální lesk. Tento způsob zpracování propůjčuje modelům příjemný pocit a zaručuje jejich krásu v trvání mnoha následujících let.

 

MÜHLE - legendární značka německé rodinné společnosti se 70-ti letou tradicí je synonymem pro výjimečnou řemeslnou zručnost a dokonalý design.  Již od roku 1945. Exkluzivní sortiment výrobků MÜHLE nabízí štětky na holení, různé typy holicích strojků, výrobky pro péči o pleť, jako jsou mýdla a krémy na holení, a také nové řady přírodní kosmetiky.

Výrobky MÜHLE uspokojí každého muže i s těmi největšími nároky na kvalitu, design a funkčnost a jsou dodávany v dárkové krabičce MÜHLE. Další informace o značce a návody pro správné mokré holení naleznete na www.Muhle-holeni.cz