VÝPRODEJ E-shopu , SLEVY AŽ 50%

X

TOUCHBeauty 1536 bruska na paty

DOPORUČUJEME – Elektrická dobíjecí akumulátorová bruska na paty s vyměnitelným válečkem pro odstranění tvrdé kůže na nohou.

Nově zařazené zboží do nabídkyNáš tip!
Kód:
1536TB
Výrobce:
TOUCHBeauty
TOUCHBeauty 1536 bruska na paty
Skladem 5 +
Dostupnost na prodejně 9. 7. 2020
Doručení zásilky 10. 7. 2020
Cena 649,00 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

DOPORUČUJEME – Elektrická dobíjecí akumulátorová bruska na paty s vyměnitelným válečkem pro odstranění tvrdé kůže na nohou. Přístroj je určen pouze pro domácí použití.

 

Již žádné tužkové baterie! Můžete použít zabudovaný dobíjecí akumulátor, který můžete používat až 1,5 hodiny! Délka nabíjení jen 3,5 hodiny.

 

 

- RYCHLÉ A SNADNÉ ODSTRANĚNÍ ZTVRDLÉ POKOŽKY – Tato dobíjecí elektrická bruska na na pedikúru s 360 stupňovým rotačním brusným válečkem bezpečně a efektivně odstraňuje popraskanou, suchou a hrubou pokožku chodidel, díky čemuž budou opět hladké a jemné.

Po použití doporučujeme vždy použít krém určený na nohy např. PODOPHARM PODOFLEX krém na nohy s lipidy - 75ml nebo 5% UREOU

 

- BEZPEČNÉ A EFEKTIVNÍ POUŽITÍ – Již se nemusíte déle trápit bolestivými mozoly a popraskanými patami. Speciální brusný váleček je účinný, šetrný k pokožce a zajišťuje efektivní výsledky. Brusný váleček se dá po použití velmi snadno vyjmout a opláchnout.

 

 - NABÍJENÍ – BATERIE je dobíjená pomocí přiloženého USB kabelu. USB adaptér není součástí! Přístroj se nabíjí zhruba 3,5 hodiny a je možné jej nepřetržitě používat až 1,5 hodiny. Nedoporučujeme nabíjet déle, než je nutné – světelná indikace nabití.

 

- MĚKKÁ ERGONOMICKÁ RUKOJEŤ – elektrická bruska na paty pro mokrou i suchou pedikúru je vybavena ergonomickou měkkou rukojetí pro pohodlné a bezpečné držení.

 

- VODĚODOLNOST IPX5 – voděodolný design, pohodlné použití i čištění.  Přístroj lze používat ve sprše, ale nesmí být zapojen do sítě! Je vhodný na cesty.

 

Technické parametry:

Název: Elektrický přístroj na pedikúru

Číslo položky: TB-1536

Nabíjecí napětí/proud:5,0V 520 mA

Napětí/výkon: 3,7V   7,4W

Typ baterie: Lithium-polymerová 3,7V1050 mAh,

Rozměry:165 mm x 75 mm x 40 mm

Materiál: ABS

Výkonová norma: Q/XMMJ1018-2016

 

Balení obsahuje:

1× přístroj

1× USB kabel

1× návod k použití v českém jazyce

 

VÝROBCE: TOUCHBEAUTY BEAUTY & HEALTH (SHENZHEN) C0., LTD, ČÍNA

DOVOZCE DO ČR, SR, PL a HU: ODEL LABORATORIES, s.r.o./www.profi-pedikura.cz