VÝPRODEJ E-shopu , SLEVY AŽ 50%

X

TOUCHBeauty 1782 čistící přístroj na obličej se stojánkem

Elektrický akumulátorový sonický a rotační čisticí kartáček pro kompletní péči o pleť

Výrobek je nyní za akční cenu
Kód:
TB1782
Výrobce:
TOUCHBeauty
TOUCHBeauty 1782 čistící přístroj na obličej se stojánkem
Skladem 5 +
Dostupnost na prodejně 27. 10. 2021
Doručení zásilky 29. 10. 2021
Cena 1 490,00 Kč vč. PHE a DPH

Popis zboží

TOUCHBeauty 1782 čisticí přístroj na obličej se stojánkem - elektrický sonický a rotační čisticí kartáček pro kompletní péči o pleť pro jemné čištění a hloubkový peeling s dvěma kartáčky a stojánkem. Přístroj je voděodolný s akumulátorovým USB napájením.

 

- Přístroj je vybaven: Dvěma rozdílnými kartáčky (360º rotační hlavice kartáčku a 6º oscilační hlavice kartáčku) pro různé potřeby pleti. Perfektní a šetrná péče o normální a citlivou pleť obličeje. Účinně odstraňuje nečistoty, pomáhá v boji proti akné a černým tečkám. Jemně odstraňuje odumřelou a zrohovatělou pokožku. 

 

- Patentovaná technologie: Čisticí kartáček TOUCHBeauty využívá rotační i sonickou metodu čištění obličeje. Dvě nastavení rychlosti, nízká a vysoká, se přizpůsobí požadovanému čištění a typu pleti.

 

- Snadné používání a čištění: Voděodolnost IPX6 zaručuje, že přístroj lze používat i ve sprše a vaně bez zapojení do el. sítě.

 

- Praktický úložný stojánek: Přístroj je dodáván s úložnou základnou, kam lze uložit přístroj a hlavici kartáčku.

 

- PŘÍSTROJ NENÍ URČEN PRO PROFESIONÁLNÍ POUŽITÍ!

 

Doporučené použití: Různí lidé mají různé typy pleti. Pro dosažení co nejlepších výsledků doporučujeme v závislosti na vašem typu pleti použít odlišnou frekvenci.

 

- Mastná pleť: Používejte oscilační kartáček dvakrát denně (ráno a večer). Rychlost přizpůsobte podle vaší potřeby. Doporučujeme zahrnout rotační kartáček pro hloubkové čištění do vaší každodenní péče o pleť 3-5krát týdně.

 

- Normální pleť: Používejte oscilační kartáček dvakrát denně (ráno a večer). Rychlost přizpůsobte podle vaší potřeby. Doporučujeme zahrnout rotační kartáček pro hloubkové čištění do vaší každodenní péče o pleť 2-3krát týdně.

 

- Suchá pleť: Používejte oscilační kartáček dvakrát denně (ráno a večer). Rychlost přizpůsobte podle vaší potřeby. Doporučujeme zahrnout rotační kartáček pro hloubkové čištění do vaší každodenní péče o pleť 1-2krát týdně.

 

- Kombinovaná pleť: Používejte oscilační kartáček dvakrát denně (ráno a večer). Rychlost přizpůsobte podle vaší potřeby. Vyčistěte T-zónu a mastné oblasti obličeje pomocí rotačního kartáčku 2-4krát týdně.

 

- Citlivá pleť: Používejte oscilační kartáček nastaven na nízkou rychlost 1-2krát týdně.

- Mužská pleť: Používejte oscilační kartáček dvakrát denně (ráno a večer). Rychlost přizpůsobte podle vaší potřeby. Doporučujeme zahrnout rotační kartáček pro hloubkové čištění do vaší každodenní péče o pleť 2-4krát týdně.

 

Technické parametry:

Název: Elektrický čisticí přístroj na obličej

Číslo modelu: TB-1782

Příkon: 5 V  / 1 A

Výkon: 3,7 VFB69C4F6-F44D-4AA0-AB12-06FBBC8451E1-01/2,4 W

Typ baterie: Lithiová baterie 3,7 V 800 mAh

Výkonová norma: Q/XMMJ1001-2015

 

Balení obsahuje:

1× přístroj

1x oscilační kartáček

1x rotační kartáček

1x USB kabel (USB adaptér není součástí)  

1× návod k použití v českém jazyce

 

VÝROBCE: TOUCHBEAUTY BEAUTY & HEALTH C0., LTD, Made in P.R.C.

DOVOZCE DO ČR, SR, PL a HU: ODEL LABORATORIES, s.r.o./www.profi-pedikura.cz